0

Váš košík je zatím prázdný

Vyberte stránku
   Andělská čísla a jejich poselství

Andělská čísla a jejich poselství

autor: | Úno 15, 2023 | Andělská čísla

Anděl sleduje západ slunce

Už jste se někdy podívali na svůj telefon a zjistili jste, že čas je přesně 11:11? Nebo jste si možná všimli, že vaše oblíbená píseň má dvě minuty a dvacet dva vteřin, a o chvíli později jste si objednali šálek kávy v celkové hodnotě 33 Kč? Nepřijde vám to jako znamení? Řada numerologů tento fenomén pojmenovává jako andělská čísla.

Co jsou andělská čísla?

V numerologii jsou andělská čísla sekvence obsahující opakování, obvykle sestávající se ze tří nebo čtyř čísel (111 nebo 2222) a mohou také zahrnovat vzory (123, 4545). Zatímco se objevují v běžném prostředí, číslice upoutají naši pozornost, i když jen na několik vteřin, a mohou vyvolat zvědavost a úžas. Věříme, že tato čísla jsou poselstvími z duchovního vesmíru. Můžeme díky nim získat vhled a lépe určit směr naší cesty.

Ať už je přiřadíte andělům, průvodcům, předkům, duchům nebo jednoduše vyššímu stavu vašeho vlastního vědomí, andělská čísla vám mohou potvrdit, že jste na správné cestě, poskytnout neocenitelný vhled do komplikované situace nebo dokonce osvětlit mocný mystický význam za opakujícími se tématy, která zažíváte během svého života. Vidět opakující se číslo je, jako když na vás váš anděl ukazuje a vy to cítíte.

Jak k nám andělé promlouvají?

Andělé nekomunikují slovy. Komunikují prostřednictvím číselných sekvencí se specifickými energetickými frekvencemi, přičemž každá z nich je poslem nesoucím důležitou moudrost, kterou právě teď potřebujete.

Čísla andělů se liší od jiných numerologických praktik hlavně tím, že nejsou spojena s informacemi o vašem narození. Nejsou určena vaším datem, časem nebo místem narození.

Andělská poselství přichází nečekaně

Další důležitou charakteristikou andělských čísel je to, že jsou extrémně proměnlivá. Může vás následovat jedno andělské číslo roky, nebo můžete zažít andělské číslo jako ojedinělý výskyt. Ve způsobu, jakým se setkáváte s tímto mystickým úkazem, neexistuje žádná hierarchie (jinými slovy, dlouhodobé spojení není smysluplnější než jednorázové pozorování) – nejdůležitější je, že dáváte pozor. Andělská čísla nevrhají světlo na vaši identitu, ale spíše na způsoby, kterými se pohybujete světem. Vidění andělských čísel může znamenat „zelenou“ na jakékoli cestě, kterou se ubíráte, ať už jde o vztahy, pracovní příležitosti nebo jiné životní události.

Andělská čísla předávají božská poselství, které vám pomohou překonat nepříjemné časy, nebo vám dají potvrzení, že jste na správné cestě.

Vypěstujte si vlastní intuici

Často se objevují ve chvílích pochybností, v situacích vlastního zmatení, kdy nevíme, co si počít a jaká rozhodnutí bychom měli udělat.

Jedním oblíbených aspektů andělských čísel je, že jejich význam je osobní. Například jedna osoba může vidět „333“ jako znamení, že je na správné cestě, zatímco někdo jiný může zažít „333“ jako potvrzení intuice. Když zpozorujete andělské číslo, doporučuje se zastavit a zaznamenat si všechny myšlenky, nápady nebo dojmy, které vás napadnou. Tímto způsobem si můžete vypěstovat jedinečný vztah s tímto andělským číslem.

Kde najdete andělská čísla?

Součástí lákavé mystiky andělských čísel je jejich schopnost objevit se v běžném prostředí. Čísla andělů se velice často zobrazují na hodinách. Objevují se také v adresách, telefonních číslech a SPZ. Andělská čísla se mohou dokonce objevit na účtenkách, cenovkách a cestovních itinerářích. Jak vidíte, možností je mnoho.

Rozluštěte význam andělských čísel

1) Vytvořte ticho a klid

Mít povědomí a všimnout si, že se objeví andělská čísla, je prvním krokem v práci s nimi. Druhým je dešifrování významu těchto čísel. Chcete-li využít své intuitivní schopnosti a zjistit význam andělských čísel, ztište se a zeptejte se sami sebe, co pro vás čísla konkrétně znamenají, a naslouchejte odpovědi.

2) Všimněte si , kdy se objeví čísla andělů

Důležitý je kontext, ve kterém se znamení objeví. Co se v těch chvílích děje? Přemýšleli jste o něčem konkrétním? Stalo se něco předtím nebo potom? Všímání si těchto detailů může poskytnout vodítka k jejich významu.

3) Věnujte pozornost tomu, jak se cítíte

Všimněte si, jak se cítíte ve svém těle, když vidíte, že se objevují andělská znamení. Díky tomu, že si uvědomíte, jak Vaše tělo na spatření andělského čísla zareagovalo, můžete lépe pochopit zprávu, kterou se Vám anděl snaží předat.

Pokud nevyužíváte svou intuici v bězném životě, můžete mít pocit, že je težké znamení vidět. Zkuste ale vydržet a spojení se obnoví. Chce to jen trochu cviku a trpělivosti.

Co dělat, když opakovaně vidíte andělská čísla

Další věc, kterou je třeba o andělských číslech poznamenat, je, že to nejsou jen zprávy, ale spíše výzvy k akci. Implementace a jednání podle čísel moudrosti andělů je způsob, jak můžete využít jejich sílu ke zlepšení vašeho života.

Pokud vám v tu chvíli není úplně jasné, jaký krok máte udělat, uklidněte se, a poslechněte co vám říká vnitřní hlas. Překvapí vás, jak snadno odpověď přijde. Mnozí nedůvěřují vlastní intuici, protože věří, že to nemůže být tak snadné.

Jakmile uvidíte andělská čísla a rozpoznáte v nich znamení, neztrácejte čas a přejděte k činům. Nechtějte dalších pět znamení jako potvrzení. Odkládání akce není dobré pro pěstování důvěry ve vlastní intuici ani pro vaše anděly, kteří se vám snaží pomoci.

Stáhněte si ukázku našeho numerologického rozboru osobnosti

ZDE

Kategorie

Nejnovější příspěvky

Andělská čísla 444

Andělská čísla 444

Andělská čísla 444 jsou důležitým a povzbuzujícím poselstvím od andělů a vyšších bytostí. Připomínájí Vám, že nejste sami, že máte duchovní podporu a že dosáhnete jistoty, stability a naplníte svoje cíle. Přijměte tuto energii a věřte v sílu andělů ve svém životě....

Životní číslo 8 – karma je zdarma

Životní číslo 8 – karma je zdarma

Životní číslo 8 přináší velkou moc i zodpovědnost Také znáte lidi, kteří jsou podle vás předurčeni k dosažení úspěchu? Možná právě je doprovází životní číslo 8. Mají díky němu všechny potřebné předpoklady k získání vlivu a moci nad ostatními lidmi. Často vyzařují...

Andělská čísla 2222

Andělská čísla 2222

Andělská čísla 2222 symbolizují duchovní vztah s vyšším já, anděly a vesmírem. Toto číslo znamená, že jste na správné cestě k dosažení svých cílů a splnění svého životního účelu. Číslo 2 je symbolem partnerství, rovnováhy a duality. Dvojkou Vám Vaši andělé dávají...

Životní číslo 7 – důvěřujte vnitřní síle

Životní číslo 7 – důvěřujte vnitřní síle

Životní číslo 7 má vnitřní moudrost Ti, jejichž životy řídí životní číslo 7, jsou zde proto, aby okolní svět obohatili o svou vnitřní sílu, moudrost a krásu. Jejich hlavní síla je uvnitř. Soustředí se spíše na svůj vnitřní rozvoj než na vnější oblasti, jako je práce a...

Životní číslo 6 – ovládněte touhu po dokonalosti

Životní číslo 6 – ovládněte touhu po dokonalosti

Životní číslo 6 má velké vize a ideály Lidé, které ovlivňuje životní číslo 6, jsou na tomto světě, aby jej obohatili o své vize a ideály. Mají dar spatřit krásu a dokonalost v ve všem a v každém a pomoci ji nalézt i ostatním. Mají ve svých rukou moc udělat ze světa...

Andělská čísla 1111

Andělská čísla 1111

Co mi říkají andělé? Andělská čísla 1111 jsou obecně vzato spojená s pozitivními změnami ve Vašem životě. Když vidíte čtyři jedničky na hodinách, na účtence, na čísle domu zamyslete se, co se ve Vašem životě děje. O čem právě uvažujete nebo Vám leží od rána v hlavě?...

Životní číslo 5 – cesta k pravé svobodě

Životní číslo 5 – cesta k pravé svobodě

Životní číslo 5 potřebuje sebekázeň Hlavním cílem člověka, který dostal do vínku životní číslo 5, je nalezení vlastní vnitřní svobody. Cesta k ní je ale mnohdy složitá. Vede pouze přes osvojení schopností ovládat své pocity, soustředit se a přistupovat k životu s...

Životní číslo 4 – krok za krokem k úspěchu

Životní číslo 4 – krok za krokem k úspěchu

Životní číslo 4 potřebuje jistotu a pevné základy Pro lidi, na které působí životní číslo 4, je v životě nejvíce důležité vybudování pevných základů, získání pocitu jistoty a také bezpečí. Cestou k naplnění jejich niterných přání je osvojení si trpělivosti a...

Životní číslo 3 – můžete ovlivnit davy

Životní číslo 3 – můžete ovlivnit davy

Životní číslo 3 potřebuje vyjádřit své pocity Lidé, které ovlivňuje životní číslo 3, potřebují pozitivním způsobem vyjádřit své pocity. Jsou to velice vnímaví jedinci, kteří svůj dar musí zužitkovat sebevyjádřením a podělit se o něj tak i se zbytkem světa. Mají velice...

Životní číslo 2 – najděte vlastní rovnováhu

Životní číslo 2 – najděte vlastní rovnováhu

Životní číslo 2 pomáhá ostatním Lidé, které ovlivňuje životní číslo 2, často cítí nutkavou potřebu pomáhat svému okolí. Ulehčují ostatním jejich práci a jsou jim oporou. Bohužel se ale často stává, že všem pomáhají na svůj vlastní úkor nebo na úkor svých nejbližších....