0

Váš košík je zatím prázdný

Vyberte stránku

Institut Numerologie

Institut Numerologie vznikl jako společný projekt lidí nadšených pro numerologii a rozvoj osobnosti člověka. Rádi bychom společnými silami inspirovali ostatní ke zlepšení jejich vlastního života a využití neuvěřitelného potenciálu, který se v každém z nás ukrývá. Právě numerologie, ve spojení s moderními metodami z oblasti koučinku a psychologie, tvoří velice efektivní nástroj, jak skrytý potenciál odhalit a poznat i méně probádané zákoutí naší duše. Již starobylé civilizace využívaly moc čísel a jejich výklad ke svému prospěchu. My bychom rádi vzkřísili toto prastaré učení, přizpůsobili jej podmínkám 21. století a přispěli tak k popularizci tohoto odvětví u široké veřejnosti, protože numerologie si to bezesporu zaslouží.

Jan Dědič

Bc. Jan Dědič, MBA

Kdo jsem?

Nejsem kouzelník, šaman ani žádný jasnovidec a vždy mě taková označení ve spojení s numerologií spíše pobaví. Jsem úplně běžný člověk, který má rád ranní kávu, umí si udělat srandu sám ze sebe, občas je příliš tvrdohlavý, ale snaží se žít svůj život naplno. Rád se učí novým věcem a miluje nade vše své přátele a rodinu. Nemám rád, když mi někdo tvrdí, že něco nejde, nebo mi vnucuje svůj negativní postoj k životu.

Jak jsem se dostal k numerologii?

Jsem velice racionální a analytický typ člověka. Čísla mi pomáhala během celého dosavadního života, i když jsem ještě zdaleka neznal jejich pravý numerologický význam. Používal jsem je zejména v práci k lepšímu pochopení současné situace, plánování budoucího stavu, výpočtům pravděpodobnosti úspěchu či zjištění ziskovosti projektů. Své analytické schopnosti, logický úsudek a přirozenou intuici jsem vždy považoval za svou velkou výhodu a pomohly mi k nejednomu úspěchu v životě i práci.

Čísla mám rád, protože nikdy nelžou. Vždy ukážou pravý stav věcí bez příkras! Neumí diplomaticky zaobalit realitu, jak to dělají lidé. Možná právě proto jsem se již před více než deseti lety začal více zajímat o numerologii i astrologii. Tam začala moje cesta poznání a pochopení souvislostí mezi čísly a děním kolem nich. Právě zde jsem pochopil, že čísla mi mohou pomoci nejen při počítání, ale i v pochopení sebe sama a lidí v mém okolí.

Chci pomáhat k lepším životům druhým

To, co začalo jako samostudium, doplňování mého formálního vzdělání a vytváření numerologických rozborů pro zábavu, přerostlo ve vášeň, naplňující práci a snahu pomáhat lidem kolem sebe. Chci předávat dále alespoň část toho, co jsem se za uplynulá léta naučil. Pochopil jsem, že život není jen práce a hon za karierními úspěchy. Život je hlavně o lidech, lásce a společně stráveném čase s těmi, na kterých Vám záleží. Pokud chcete mít dobrý a spokojený život, je dobré využívat naplno potenciál, který Vám byl dán a všechny nástroje, které mohou Vám i Vašemu okolí pomoci ke spokojenosti. Numerologický rozbor Vás k tomu může nasměrovat na správnou cestu. Chce to jen otevřenou hlavu i srdce, zbytek přijde sám.

Ing. Michal Procházka, MBA

Kdo jsem?

Jsem upřímný a veselý člověk, který je otevřený novým výzvám a příležitostem, které nám svět nabízí. Snažím se nepromarnit život stěžováním si na věci, které nemohu ovlivnit. Každý den mě naučí něco nového, posouvám se a měním sebe i prostředí kolem mne k lepšímu. Lidem kolem sebe pomáhám nezištně, pro svou radost a dobrý pocit. Věřím, že toto je cesta, jak být sám spokojený a šťastný.

Vždy jsem byl racionálně uvažující jedinec, který potřeboval vědět, jak věci fungují detailně a nespokojil se pouze s povrchním nebo vágním vysvětlením. Vždy jsem šel pod povrch a potřeboval vidět dovnitř. Díky této zvídavosti jsem se nikdy nepřestal snažit objevovat rozdíly mezi lidmi, kteří drží život pevně v rukou, a těmi ostatními.

Moje cesta k numerologii

Svůj život bych rozdělil na dvě části – těžkou a lehkou. Těžká část byla, jako bych se snažil jet autem se zataženou ruční brzdou. Šlapal jsem na plyn, kouřilo se ze mě, ale pohyboval jsem se buď pomalu nebo vůbec. Bylo to období, kdy přes veškerou snahu nic nedávalo smysl a všechno se zdálo být těžké.

V době, kdy jsem byl na pokraji svých sil, jsem do svého života pustil numerologii a dostal do ruky klíč ke dveřím lehčí části svého života. Její moudrost mi otevřela nový vesmír a já měl najednou spoustu otázek, na které jsem potřeboval najít odpovědi. Absolvoval jsem koučovací kurz a pomocí koučovacích otázek a technik jsem dostal i odpovědi, které mi pomohly vyznat se sám v sobě. Můj život dostal úplně novou jiskru a dnes pomáhám ostatním nalézt odpovědi na jejich otázky a žít také šťastnější a kvalitnější život.

Pomáhat směrovat na tu správnou životní cestu

Věřím, že každý v sobě má spoustu talentu a potenciálu, který čeká až bude objeven a uvolní pomyslnou brzdu jeho života, jako se to povedlo mě.

Už v dětství jsem si všiml, že jsou oblasti, ve kterých dosahuji dobrých výsledků snáze, a oblasti, ve kterých se musím hodně nadřít, abych dosáhl alespoň průměru. Dnes už vím, že dobrých výsledků s minimem úsilí jsem dosahoval v oblastech, na které jsem měl talent, díky kterému jsem v nich přirozeně excelovat a tíhnul k nim víc než k ostatním. Může to znít triviálně, ale věřte mi, že je spousta lidí, co si toto neuvědomí celý svůj život.

Život ovšem není pouze o věcech, které nám jdou a v průběhu let musíme všichni obstát i ve zkouškách, které nepatří mezi naše silné stránky. To jsou chvíle, kdy člověk musí zatnout zuby a urvat to silou vůle. Ale když víme, jaký máme potenciál, v jakých oblastech jsme silní a co nám činí potěšení, je náš život mnohem příjemnější a zkoušky, které v něm přijdou, zvládneme mnohem snadněji.

Michal Procházka